Tuna me fotografi nga palestra, tregon linjat e përkryera trupore

Shpërndaje

Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna një vit më parë është bërë nënë për herë të parë, mirëpo ajo ka arritur që për një kohë të shkurtër t’i rikthejë linjat trupore dhe kjo falë ushtrimeve të rregullta në palestër. Së fundmi,

Tuna ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke ushtruar në trampolinë. “Përdor suksesin tënd të së shkuarës si një trampolinë”, ka shkruar Tuna sipër fotos e cila ka marrë shumë pëlqimet dhe komente nga ndjekësit e saj.

Ndryshe, Tuna pritet që shumë shpejt të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Paraqitja e fundit e Tunës mbetet ajo në festivalin “Kënga Magjike 2016”, ku u prezantuar me baladën “Duam” e cila u pëlqyer mjaft shumë nga publiku./21Media

Use your past successes as a trampoline

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on