Albani dhe Miriami shijojnë pushimet në Itali

Shpërndaje

Ata janë nga ciftet më të njohur të showbizit dhe aktualisht janë duke shijuar pushimet.
Pas dasmës së trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatorit Ledion Lico, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani po kalojnë disa ditë relaksi në Itali. Në foton e publikuar nga Albani, cifti dukej më i dashuruar dhe më në formë se kurrë.