Samanta shfaqet atraktive nga seti i klipit të ri (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja atraktive, Samanta Karavella, është shfaqur tejet joshëse.

Samanta së undmi ka xhiruar klipin e ri të saj, ku ajo ka pozuar format e saj atraktive.

Mbi një veturë, zeshkania atraktive tregoi linjat e saj në një veshje plot stil.

Samanta mbetet një prej këngëtareve më të dashura të publikut dhe më atraktive.

Ajo konsiderohet si një prej këngëtareve më të kërkuara këtë verë me këngët e saj mjaft të dëgjuara nga publiku.

Samanta aktualisht është single. /Telegrafi/

🎬 @maxproductional

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Coming 🔜 @maxproductional

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on