Albin Kurti nesër në Tetovë në përkrahje të kandidatit SHQIPTARË

Shpërndaje

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti i bashkangjitet tubimit përmbyllës të kandidadit për president, Prof. Blerim Reka, më 18 prill në qytetin e Tetovës, me fillim në ora 20:00, tek Salla e Sporteve, shkolla Medicinale.

Sipas informacioneve, këtij tubimi i bashkangjiten një delegacion i madh i Vetvendosjes si deputetët Glauk Konjufca, Liburn Aliu si dhe shumë të tjerë.