Foto nga vendi i ngjarjes ku ndodhi sulmi makaber mbrëm në Gllogjan!

Shpërndaje

Vazhdon ende të qëndroj në vend ngjarje autobusi që u sulmua mbrëmë me kallashnikov në Gllogjan, ku mbetën të vrarë shoferi i autobusit dhe dy nxënës.