Në ora 2 pas mesnatës, vidhet libraria në Shkup! (Video)

Shpërndaje

Libraria Nobel në Shkup ka rënë pre e hajnave.

Tre persona të maskuar kanë hyrë në objekt dhe kanë marrë tërë qarkullimin javor.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë se rasti ka ndodhur sot, në ora 02:20.