Hoxha Behar Mjekiqi: Shqiptaria është e jona, kulturën arabe nuk kemi nevojë që ta marrim këtu…(Video)

Shpërndaje

Të dilën në emisionin “Kojshia Show” i ftuar është Hoxha Behar Mjekiqi.

Ai gjatë emisionit tregoi shumçka rreth fesë dhe jo vetëm.

Për më tepër InfoKosova ju sjell promon e emisionit të 147.