Moderatori ia zbulon drogën modeleve nga Shqipëria live në emision ! (Video)

Shpërndaje

Në emisionin Kojshia Show ndodhë një e papritur, moderatori i detyron dy modelet shqiptare Armela Hyseni dhe Gea Braha që ta ndërpresin emisionin dhe të dalin nga skena, shkruan Infokosova, për ta filluar nga fillim.

Kjo ndohi sepse e gjithë kjo sipas tijë ishte bër gabim, mirëpo me sa duket e gjithë kjo ishte kamerë e fshehur nga ana tijë dhe ato ranë në grackën e kamerës së fshehur.

Për më shumë shiko videon: