Dy aktorët me famë botërore në Tiranë?

Shpërndaje

Dy aktorët Mel Gibson dhe Jean Claude Van Dam pritet të vijnë në Shqipëri.
Report Tv ka mësuar se dy ikonat e kinematografisë amerikane, do të vijnë së shpejti pasi do të fillojnë xhirimet e një filmi aksion.

Ky lajm pritet të ekzaltojë qindra fansa të dy aktorëve që janë shumë të dashur edhe në Shqipëri.
Pjesë e filmit pritet të jetë dhe bashkëjetesa fetare në Shqipëri.