Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë këngën e re ‘Paris Milano’

Shpërndaje

Këngëtarët Getoar Selimi dhe Majk, sot kanë publikuar këngën e re, të cilës i kanë realizuar edhe videoklip.

Ky nuk është bashkëpunimi i tyre i parë, pasi ata kishin sjellë edhe këngën “Ajo” e cila ishte shndërruar në hit.

Pritet që edhe kënga e re të jetë e suksesshme, pasi që dy janë të pëlqyer nga publiku.