Mos e shikoni këtë VIDEO, nëse nuk keni zemër të fortë…!

Shpërndaje

Agnensa Vuthaj është pa diskutim një prej femrave më të bukura shqiptare. Bukuroshja shqiptare nga Istogu i Kosovës është shpallur Miss Shqipëria në 2004 e largët, kur ishte vetëm 18 vjeç.

Por nga ajo kohë kanë plot 14 vite, por bukuria e saj nuk është zbehur, përkundrazi… dita-ditës Agnesa po bëhet edhe më bukur.

Këtë e vërteton edhe kjo video të cilën ajo e ka publikuar në profilin personal të saj në rrjetet sociale, ku shfaqet duke u grimuar, por pamja e saj bën për vete çdo mashkull dhe bën të xhelozohen të gjitha femrat.