Kendall ekspozon gjoksin dhe këmbët seksi (Foto)

Shpërndaje

Ajo e la Love Island për dashurinë e saj Adam Collard dhe u zhvendos me të, deri në flirtin e tij me Rosie Williams.

Por Kendall Rae-Knight duket se e ka lënë pas gjithë këtë dramë, derisa u shfaq e veshur për të lënë përshtypje në Londër, përcjell Bota sot.

26 vjeçarja dukej e mahnitshme e veshur në blu, duke treguar fizikun për mrekulli, këmbët e gjata seksi dhe gjoksin./BS/