Oktapod flirtues, përqafon të pasmet e gruas (Video)

Shpërndaje

Një ngjarje mjaft interesante po shihet në internet.
Një oktapod i lëvizshëm kishte mbërthyer në pjesën e prapme të zhytëses femër në Oahu, Hawaii, transmeton lajmi.net.

Fotografisti Shane Brown kapi bashkëveprimin mahnitës midis krijesës tetë-këmbëshe dhe partnerit të tij zhytës, Jess Grub. /Lajmi.net/