Tuna paralajmëron këngën e re pas një pauze shkaku i rritjes së djalit

Shpërndaje

Altuna Sejdiu, e njohur si më mirë si Tuna, ka kohë që nuk ka sjell një këngë të re muzikore.

Këngëtarja duket se është duke punuar në projekt të ri muzikor pas një kohë të gjatë të pauzës.

Theksojmë se gjatë ditës së sotme këngëtari Saraqi ka bërë të ditur se ka nisur punën në këngën “Ku je”.

Ndryshe, Tuna besohet se tashmë do të nis punën edhe në shumë këngë të reja si dhe koncerte të ndryshme.

😈

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on