Agon Amiga dhe Teuta Selimi sjellin këngën e re “Lej lej” (Video)

Shpërndaje

Sapo kanë sjell projektin e ri.

Është fjala për reperin, Agon Amiga dhe këngëtaren, Teuta Selimi të cilët publikuan këngën e re “Lej lej”, shkruan lajmi net.

Tekstin e këngës e ka shkruar Agon Amiga për muzikën është përkujdesur Bini Diez dhe video është realizuar nga Imagine Films.

Ndryshe, ky bashkëpunim i papritur është zbuluar javë më parë nga menaxheri i ‘BabaStars’, Dekorim Sahiti.