Anxhela Martini shijon pushimet në Kapri!

Shpërndaje

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini është duke shijuar pafund pushimet e saj në Capri.
Modelja ka publikuar foto dhe video të ndryshme në rrjete sociale ku shfaqet më në formë se kurrë sëbashku me bashkëshortin duke shijuar bukuritë e vendit, por edhe dashurinë e saj.