Video virale, Rama xhiron veten tek berberi, ja cfarë i thotë

Shpërndaje

Prej disa kohësh Kryeministri Rama gjendet në jug të Shqipërisë për pushime sëbashku me familjen e tij.
Ai ka publikuar shpesh foto familjare duke u përpjekur të promovojë turizmin. Megjithatë gjatë ditës së djeshme ai ka publikuar në rrjete sociale një video, e cila është bërë virale. Në këtë video të cilën Rama e ka publikuar në Instastories shfaqet duke xhiruar veten tek një berber në jug. Gjithashtu ai ka xhiruar edhe një pjesë të bisedës që ka patur me të, ku e ka pyetur ccfarë shkolle ka përfunduar dhe prej sa kohësh punonte.

Rama: Po ça shkolle je? Berberi: Në Fier, “Janaq Kilica” në gjimnaz, shkoj në vit të dytë sivjet. Rama: Këtu vjen vetëm për verë ë, punon me babain? Berberi: Po, është viti i 8 që e ka babai sivjet. Rama: Bravo!

Video është komentuar gjërësisht në rrjete sociale ku ka patur komente nga më të ndryshmet.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/video-virale-rama-xhiron-veten-tek-berberi-ja-cfare-567801/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright