Bleona përsëri ‘godet’ në jahtë, thotë se është e drejta e saj çfarë të bëjë (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet pa recipeta ndërkohë që gjendet në një jaht.

Ajo është kujdesur që pjesët tunduese të gjoksit të saj t’i mbolojë me ikona zemrash. Krah fotos Bleona ka shkruar se i pëlqen të jetë e lirë dhe për këtë i është dashur të punojë shumë si dhe askush nuk mund t’i heqë këtë privilegj.

‘Liri’ Sa vajza mund ta gërmëzojnë këtë fjalë? Unë kam punuar shumë në jetë për të qenë e lirë dhe e pavaruar nga askush dhe asgjë. Kam paguar një çmim të lartë për këtë. Jetoj vetëm, ha vetëm, fle vetëm. Kështu nëse ju mendoni se mund të më fshini guximin për të qenë e lire, atëherë e kini shumë gabim. Ky është trupi im i vërtetë. PS: Ju lutem kurseni pyetjet e tipit “kush ta beri photon” se nuk jam me gomone…. ka nje staff qe kujdeset për mua ne barke dhe me gjithe deshiren e madhe, akoma nuk kam license for boats’ ka shkruar Bleona në postimin e saj ku shfaqet toples.

Dhe për gjithë kureshtarët, Bleona ka sqaruar se kush i realizon këto foto provokuese.