Modelja Kardashian i jep fund lidhjes dyvjeçare

Shpërndaje

Ka mbaruar lidhja e Kourtney Kardashian dhe Younes Bendjima.

Ylli 39 vjeç, thuhet se është ndarë nga modeli 25-vjeçar dhe tashmë ka udhëtuar për në Meksikë, shkruan pagesix transmeton lajmi net.

Çifti u bashkua në vitin 2016.

TMZ raporton se Younes u nis në Meksikë pas ndarjes dhe u fotografua me Jordan Ozuna. Jordan ishte në lidhje me Tyga dhe Justin Bieber në të kaluarën.

Burimet kanë thënë për TMZ se Kourtney ishte ajo që dha përgjigjen përfundimtare sa i përket lidhjes. Ata së fundmi ishin në pushime në Itali së bashku me fëmijët.