Dua Lipa “çmend” të dashurin me këto forma seksi (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare ka ndarë pak ditë për të pushuar në Antali.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe nga ky vend i bukur në Turqi ku shihet e veshur në bikini. Kurse me format e saj trupore dhe bukurinë e saj duket shumë i kënaqur edhe i dashuri.

Ndryshe, Dua ka performuar gjatë fundjavës në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”.

orange soda sky gives the best light

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on