Olta Gixhari tregon trupin si peshk në mes të detit (Foto)

Shpërndaje

Sa herë flitet për aktoret e suksesshme, por edhe atraktive shqiptare, gjithnjë lakohet edhe emri i saj.

Bëhet fjalë për Olta Gixharin e cila pëherë është pjesë e medieve rozë.

Aktorja jo vetëm që përflitet jashtëzakonisht shumë për sukseset e saj në teatër e kinematografi, por edhe për paraqitjet e saj dhe fotografitë joshëse.

Në postimin e fundit në rrjetin e saj social Instagram, Olta shfaq hiret në bikini, teksa shihet duke pirë një gotë verë në një jahtë./Indeksonline/

Only when I'm here, I don't want to be anywhere else.

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

…anywhere else

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on