Gati për ditëlindjen e Kyliet! Motrat Kardashian provokojnë me imazhin njëra mbi tjetrën

Shpërndaje

Nesër feston ditëlindjen.
Kylie Jenner me rastin e ditëlindjes së saj ka lansuar edhe linjën e re të produkteve të grimit, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes së 21-të të Kyliet, e cila nesër kremton këtë ditë të veçantë, motrat e saj janë bërë gati për festë.

Në një fotografi që ka publikuar në rrjete sociale, Kim ka ndarë me ndjekësit një imazh me të cilin ka thënë se janë gati për ndejën e ditëlindjes së motrës.

Në atë imazh, Kim, Khloe, Kendall dhe Kylie shfaqen njëra mbi tjetrën me poza provokuese. /Lajmi.net/