Leonora Jakupi mahnitë në dasmë (FOTO)

Shpërndaje

Leonora Jakupi shquhet për pamjen e saj të bukur edhe pse ka shumë vite në skenë.

Këtë herë ajo vjen me imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”, ku tregon se si është dukur në një dasmë ku ajo ka marr pjesë.

Me fustanin ngjyrë të gjelbër dhe me rruaza në formë perlash, Leonora dukej e mrekullueshme.

#weddingmood by @albinadylaa @sellmakasumoviq @kacilleshi #love#love#love

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on