Luana Vjollca pa gjumë qe 48 orë ! (Foto)

Shpërndaje

Luana Vjollca gjatë gjithë këtyre muajve ka qenë tejet e angazhuar me projekte e mbrëmje të ndryshme muzikore.

Këngëtarja dhe prezantuesja seksi shqiptare me anë të paraqitjes së fundit ka treguar se nuk i ka punët mirë me gjumin, shkruan Indeksonline.

“48 ore pa asnje pike gjume.. Thank you for the love & support 1.2M “, ka shkruar ajo krahas fotografisë, ku padyshim duket në formë të përkryer.

48 hrs no sleep.. Thank you for the love & support 1.2M 🙏🏻✨✨✨✨✨✨✨✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on