“Me këmbë në tokë”, Luana shfaqet joshëse veshur në ‘bodysuit’

Shpërndaje

Është një nga femrat më të komentuara të ekranit.

Luana Vjollca ndiqet nga më shumë se 1 milion persona në rrjetin Instagram, ku poston vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, moderatorja kishte veshur një bodysuit me ngjyrë të bardhë, kurse në fokus ishin format perfekte trupore.

Fotoja bardh e zi e Luanës mori shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Me kembe ne toke..

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

#VetemTy 3milly today 💕💕💕 (link in bio)

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on