Morena Taraku shfaqet gjysëm-lakuriq në një jaht (Foto)

Shpërndaje

Ka mjaftuar një cucëll në gojë dhe një engjëll në fotografi që të fillojnë thashethemet se është shtatzënë.

Por, Morena Taraku ka hedhur poshtë spekulimet rreth shtatzënisë së mundshme duke thënë se vetë është fëmijë.

Megjithatë, zeshkania po vazhdon të shijoj jetën në shtetin turk, nga ku po sjell edhe imazhe të ndryshme.

Së fundi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi mjaft provokuese për të gjithë ndjekësit në këtë rrjet social.

Bukuroshja jonë shihet duke marrë rreze dielli në një jaht gjersa është “topless” ndërsa ekspozon format trupore.

Ajo kohët e fundit është përfol për lidhjen me miliarderin iranian, Sasha Sobhanin, me të cilin duket se kishte vetëm një aventurë të shkurtër.

Ndryshe, Taraku është duke punuar në projekte të reja muzikore ku do të sjell një bashkëpunim me Sabri Fejzullahun.

Pak ama kapak 😂#doneforthissummer 😎

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Watch Netflix 🤦🏻‍♀️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on