Noizy publikon këngën e re, Oriola Marashi e ndreq spotin në bikini (Video)

Shpërndaje

Noizy ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Peace & Love” dhe është lansuar sot në kanalin ‘Youtube’.

As kësaj radhe reperi nuk i ka ikur stilit të tij sakaq në klip shfaqet edhe modelja shqiptare, Oriola Marashi e cila është edhe pjesë e OTR-së.

Modelja vjen tejet seksi në bikini duke i dhënë edhe sharm videoklipit./Indeksonline/