Video që po mahnit botën, vajza e patrembur ushqen aligatorin me 14 këmbë (Video)

Shpërndaje

Një video e cila ka kohë që po qarkullon në rrjetet sociale dhe është bërë hit tregon një vajzë të re e cila ushqen një alligator të madh me hic më pak se 14 këmbë, shkruan Botapress.

Vajza në fjalë është futur në bregun në të cilin ndodhej aligatori në fjalë dhe me përpjekjet e saja të vazhdueshme dhe sypatrembur ia ka arritur që të nxjerr aligatorin edhe jashtë bregut.

Më pas ajo e ka ushqyer atë ndërsa të pranishmit janë befasuar me sjelljen e butë që kishte kjo kafshë e egër, shkruan Botapress

Ngjarja ka ndodhur në ishujt e Amerikës ndërsa video ka arritur mijëra shikimie dhe shpërndarje në rrjetet sociale.