Zëdhënësja poston foto lakuriq në faqen e ministrisë (FOTO)

Shpërndaje

Qëllimi ishte interesant, por dështimi spektakolar. Dhe gjithçka ka ardhur prej një gabimi “të tolerueshëm” të zëdhënëses së ministrisë së Mbrojtjes ruse, Rossiyana Markovskaya.

Bukuroshes “i ka shkarë dora” dhe padashje ka publikuar një foto nudo të sajën në profilin zyrtar të ministrisë në Instagram.

Rossiyana, e njohur për fotot provokuese në rrjetet sociale, duke qenë se zotëron edhe forma seksi, këtë herë ka bërë gabimin e jetës, pasi i ka kushtuar vendin e punës.

Pavarësisht kësaj duket se rusja “bombastike” nuk do e vras mendjen pasi në Instagram ka mbledhur shumë ndjekës dhe mund të ketë një karrierë të suksesshme në botën e televizionit apo modelingut.