Sherr me thika, 49-vjeçari sillet me urgjencë në Tiranë

Shpërndaje

Një sherr me thika ka ndodhur në një lokal në Dibër.

Nga raportimet e fundit mësohet se dy persona janë konfliktuar dhe për pasojë njëri prej tyre është plagosur me thikë.

Sherri ka ndodhur mes dy shtetasve me iniciale B.C, 49 vjeç, e B.B, 40 vjeç.

I plagosur mbeti shtetasi 49-vjeçar B. C. i cili po transportohet me helikopetr drejt Tiranes.

Policia ka vënë në pranga autorin e ngjarjes.