Ali Ahmeti: Muhamed Zekiri ka dashur të bëhet deputet e BDI-së (Video)

Shpërndaje

Sonte në emisionin Clic Plus është u ftuar kryetari i Bdi-së Ali Ahmeti i cili në pyetjen e gazetarit se pse deputeti i Lsdm-së Muhamed Zekiri ka thanë për Bdi-në sa ma larg aq më mirë.

Ali Ahmeti tha se nuk dua ta komentoj Muhamed Zekirin por ky mu lut mua para 7 viteve që të bëhet deputet i Bdi-së dhe un i thash që ti je i mirë për gazetarë dhe sje për deputet dhe si duket i ka ngelur hatri dhe flet keq për Bdi-në.