Humanisti Halil Kastrati e bën me banesë famiiljen nga Skenderaji (Video)

Shpërndaje

Humanisti i njohur, Halil Kastrati bashkë me Kryetarin e Komunës së Skenderajit, Bekim Jasharin e kanë bë banesë familjen e Lulzimit.

Postimi i plotë i Halil Kastratit:

E gezofshi banesen e re 😊

Zot o Zot, çfare emocione

Lulzim Gucati me familjen e tij nga Skenderaji u be me banese te re

Lulzimin dhe familjen e tij e gjetem ne gjendje shume te rende, edhe vendi ku jetonin nuk ishte i tyre
Lotet e tyre na treguan vuajtjet dhe hjekit e tyre

Listat e donatoreve i gjeni te publikuarane fotot e ketij postimi

Pas pak video ketu ne faqen zyrtare te shoqates sone dhe ne kanalin e Youtube “ Jetimat e Ballkanit “

Familja banesen e gezofte
Bamires Zoti ju shperblefte