Kur Basha akuzonte LSI-në si organizatë kri.minale dhe Meta si maskara: Kujt duhet t’i besojmë?

Shpërndaje

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë dalë së bashku me një platformë për të ndryshuar Shqipërinë. Dy kampet opozitare pretendojnë se kanë në dorë projektin e duhur të cilin do ta implementojnë pas largimit të qeverisë “Rama”.

Ndërkohë, nuk ka kaluar shumë kohë, nga momenti kur PD dhe LSI akuzonin njëra tjetrën për krim dhe korr.upsion. Më poshtë po përcjellim replikat në distancë të kryedemokratit Lulzim Basha dhe ish kryetarit të LSI-së, sot president Ilir Meta. (TemA)