Ndodh edhe kjo! Nusja i lutet vjehrrës: Dua të jetoj me ty…!(Video)

Shpërndaje

Të ftuar dje në rubrikën “Ka një mesazh për ty” ishin Arbeni dhe Ergina, një çift shumë i dashurur, por që i mungon prezenca e Naunkës, nënës së Arbenit e cila jeton në Lushnje. Arbeni tregoi se me Erginën është njohur kur vendosi të bënte një pikturë për babain e tij që nuk jet.on më dhe këtë pikturë e realizoi Ergina.

Historia e Arbenit e ka prekur shumë Erginën që prej realizimit të pikturës. Ajo ka një dashuri të madhe ndaj vjehrrës që e konsideron si nënë.

Nëna e Arbenit ka mbetur e vetme në Lushnje që prej nda.rjes nga jeta të bashkëshortit dhe Arbeni e Ergina i kërkuan që të jetojë me ta. Ergina i bëri edhe një dhuratë vjehrrës, portretin e saj me bashkëshortin e ndje.rë.

Nënë Naunka pranoi të jetojë me nusen dhe djalin në Tiranë./tvklan.al/