Tetovë, dalje e dobët për shkak të reshjeve të shiut (Video)

Shpërndaje

Në Tetovë, deri më tani dalja në votime është shumë e ulët. Ndërkaq procesi i votimit në të gjitha 117 qendrat e votimit zhvillohet pa pengesa, vendvotimet janë hapur në kohë dhe nuk raportohet për parregullsi./alsat/