Xherdan Shaqiri fenomenal, Liverpooli shënon në çastet e fundit

Shpërndaje

Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë në çastet e fundit të takimit.Kur po rrjedhë minuta e 87-të, Xherdan Shaqiri bëri një harkim fenomenal në zonë, aty ku Origi e devijoi me kokë dhe e dërgoi në rrjetë, shkruan GazetaBlic.Minuta e 88-të, Newcastle – Liverpool, 2-3.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.Më poshtë edhe goli i para pak çasteve.

VIDEO