Aksident në autostradën Tetovë Shkup, dy makina fluturojnë në greminë (Video)

Shpërndaje

Edhe një aksident trafiku në autostradën Tetovë Shkup në afërsi të Tetovës. Aksidentohen dy makina dhe për pasojë fluturojnë nga autostrada dhe përfundojnë në greminën afër fushave. Edhe ky aksident ku kanë marrë pjesë dy makina, ka kaluar vetëm me lëndime të lehta dhe dëme materiale.