Fotot e reja të Luanës të mahnisin! Moderatorja duket përrallore!

Shpërndaje

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot ajo ka publikuar disa foto e veshur me vello, ndërsa ka rrezikuar paksa, duke ekspozuar pjesë të turpit me shumë se ç’duhet.

Foto Instagram LUANA Vjollca