Rrokulliset makina në rrugën Tetovë-Gostivar (Foto)

Shpërndaje

Një makine ka fluturuar nga rruga gjatë vozitjes në autostradën Tetovë-Gostivar, vetëm një kilometër nga pikë pagesa e Tetovës.

Në makinë kanë udhëtuar dy persona te cilët sipas informatave te para kanë kaluar me lëndime të lehta trupore dhe gjenden jashtë rrezikut për jetë.

Ne vendngjarje kanë arritur zjarrfikësit dhe ndihma e shpejtë./Alsat