Ylli i Ukrainës si Casillas, puth gazetaren në intervistë direkt (VIDEO)

Shpërndaje

Futbollisti i Ukrainës dhe i Manchester City-it, Oleksandr Zinchenko, u shfaq shumë i lumtur pas fitores 5-0 mbrëmjen e djeshme ndaj Serbisë.

22-vjeçari në intervistën e zakonshme pas ndeshjes, nuk ngurroi që t’i jepte një puthje në faqe gazetares, e cila në fakt e priti shumë mirë dhe nuk e kundërshtoi.

Zinchenko ishte në fushë për 90 minuta gjatë ndeshjes, teksa ka kaluar një sezon mjaft të mirë te City, ku ka luajtur në 29 ndeshje në të gjitha kompeticionet. Veprimi pas ndeshjes ëhstë i ngjashëm me Casillas, disa vite më parë ndaj të dashurës në intervistë.

VIDEO