“Forumi i Prespës”, Ahmeti takon Ramën (Foto)

Shpërndaje

Kreu u BDl-së Ali Ahmeti në ditën e dytë të “Forumit të Prespës” në Ohër takon kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, njofton ALBAZONE MEDIA.

Postimi nga Ahmeti:

I veçantë është Edi, kënaqësi të flasim shtruar e vëllazërisht për punët dhe fatet tona të përbashkëta.

E urova për fitoren në zgjedhjet parlamentare dhe si gjithmonë, pa asnjë dyshim, e sigurova që tek unë ka një vëlla dhe një derë të hapur për punë të mbara.