Surprizon Rama, e nis ditën me mesazhin e veçantë

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video fantastike.

Përmes saj, ai iu uron mirëseardhjen shqiptarëve të diasporës.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë urim mirëseardhës për shqiptarët e diasporës në shtëpinë e tyre gjatë stinës së verës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.