BDI fillon nesër fushatën për Zgjedhjet lokale nga Gostivari

Shpërndaje

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), fushatën për zgjedhjet lokale të 17 tetorit do ta fillojë nga qyteti i Gostivarit, thuhet në njoftimin BDI.

Bashkimi Demokratik për Integrim iu bënë thirrje të gjithë pjesëmarrësve në të zhvillojnë fushatë të qetë dhe demokratike.