Moderatorja shqiptare: Burri më tradhtonte te lokali i shoqes

Shpërndaje

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj.

Ndonëse në intervistat e mëparshme ajo ka pranuar se u divorcua për shkak të tradhtisë, asnjëherë nuk ka treguar si e zbuloi.

“Ai kishte ardhur në Shqipëri. Një vajzë e huaj, vjen këtu për t`’i bërë surprizë. Ata ishin së bashku te lokali i shoqes sime, por ish-burri nuk e dinte që njihja pronaren. Ajo më merr në telefon dhe më tha që i kishte të dy përpara syve. Në atë moment, mora ish-burrin në telefon dhe i thash që nuk kemi më punë bashkë, i nxora valixhet jashtë dhe ndërrova bravën e derës. Më pas e mori në telefon avokatja ime që i tha se unë doja divorcin.”