Rama ngushëllon familjet e viktimave të tragjedisë që ndodhi në spitalin Covid të Tetovës

Shpërndaje

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar në rrjetin social pas tragjedisë që ndodhi në spitalin modular në Tetovë ku humben jetën 14 pacient, transmeton ALBAZONE MEDIA.

Reagimi nga Edi Rama:

MIRËMËNGJES 🖤
dhe duke u bashkuar me të gjithë ju në ngushëllimet më të ndjera për familjet e viktimave të tragjedisë së mbrëmshme në spitalin Covid të Tetovës, si edhe në përqafimin vëllazëror për krejt komunitetin tetovar dhe mbarë popullin e Maqedonisë së Veriut, ju uroj një ditë të qetë juve e gjithë familjeve tuaja❤️