Luana Vjollca me veshje kombëtare: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke!

Shpërndaje

Edhe këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka uruar për festën e flamurit.

Ajo ka postuar disa imazhe ku shihet veshur me rroba tradicionale dhe një plisë në kokë.

Luana krahas fotove ka shkruar: Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke, GËZUAR SHQIPËRI!

Luana është njëra ndër moderatoret që për festën e flamurit gjithmonë ka argëtuar gjithmonë publikun me programe festive.