Arjola Demiri mjel lopën në shtëpinë e Big Brother Vip (Video)

Shpërndaje

Arjola Demiri dhe Donald Veshaj janë dy ndër banorët më të përfolur në shtëpinë e Big Brother Vip.

Për banorët aty brenda po vazhdojnë edhe më tej po vazhdojnë provat. Kësaj radhe, prova e tyre kanë qenë të mjelin lopën. Këtë e ka bërë Arjola, të cilën e ka ndihmuar Donaldi.