Dëborë e acar por dy të rinjtë nuk pyesin, lahen tek ujëvara e Grunasit në Theth

Shpërndaje

Pavarësisht dëborës dhe acarit që ka “pushtuar” Thethin por edhe të gjithë Shqipërinë, dy të rinj kanë sfiduar temperaturat e ulëta duke u larë në ujëvarën e Grunasit.

Siç shihet në videon e publikuar nga Administrata e Zonave te Mbrojtura, Shkodër.

Temperaturat në zonë kanë shkuar në -6 C , por kjo nuk i ka penguar dy të rinjtë që të shijojnë ujin e kristaltë dhe të akullt të Ujvarës së Grunasit. /abcnews.al/