Kamarieri rrëzon tortën para nuses dhe dhëndrit, dalin pamjet

Shpërndaje

Një video gazmore ku kamarieri i rrëzon tortën e dasmës çiftit u bë virale në rrjetet sociale.

Videoja u regjistrua në një lokal në Jerevan të Armenisë. Nusja dhe dhëndri po prisnin të hynte torta kur kamarieri rrëzohet me gjithë tortë.

Çifti u shtang pa ditur që ajo ishte thjesht një kamerë e fshehtë.

Pak minuta më pas në lokal hyri torta e vërtetë.