Publikohet video e aksidentit në rrugën Prishtinë-Podujevë ku vdiqën dy persona

Shpërndaje

Dy të vdekur dhe nëntë të lënduar është bilanci i aksidentit të sotëm mes tri veturave, në rrugën Prishtinë – Podujevë.

Tashmë janë publikuar edhe pamje të aksidentit teksa përplasen veturat.

Në pamje shohim që fillimisht aksidentohen mes vete dy vetura, e më pas në aksident përfshihet edhe vetura e tretë.

Dy persona vdiqën në vendngjarje, vdekjen e të cilëve e ka konstatuar ekipi mjekësor.